Ależ ty p?$#$%?isz….

Ależ ty p?$#$%?isz. Wolnorynkowiec, pacanie, to człowiek, który więcej cnót ma, niż możesz sobie wyobrazić. Wolny rynek niewiele ma wspólnego z okradaniem, wyzyskiem innych, wyzyskiem błędów. To jest coś, czego ty pacanie nie jesteś w stanie pojąć. Wolny rynek, to wśród wielu, wielu innych obostrzeń, swoboda w zawieraniu umów których OBIE!!! strony chcą z pełną świadomością i się na nie zgadzają. A gdzie ty pacanie widzisz zgodę tego człowieka na zawarcie umowy, gdzie musi za tak niewiele zapłacić tak wiele, na zapłacenie tak ogromnej kwoty, za usługę, której nie chciał i nie był świadom? Ta sytuacja jest dużo bliższa socjalizmowi, gdzie socjaliści krzyczą – należy mi się! Więc operator tak właśnie teraz myśli – należy mi się!

Więc mamy nową definicję socjalizmu. Otóż firmy, które narzucają duże stawki by zarobić są SOCJALISTYCZNE. Otóż chciwi biznesmeni i korporacje są SOCJALISTYCZNE, a kapitalizm to wtedy kiedy przedsiębiorca poświęca się i dorzuca do interesu, by jak najtaniej i jak najlepsze usługi dostarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowy korwinizm jest typowy

pokaż spoiler #kapitalizm #antykapitalizm #ekonomia #gospodarka #bekazpodludzi #bekazkorwina #morawiecki #60groszyzawpisodmorawieckiego