Małe albo nie małe #rozdajo…

Małe albo nie małe #rozdajo ale dla wąskiej grupy mirków i mirabelek. Przedmiotem rozdajo jest „Strategize – Symulacyjna gra decyzyjna” Może będą zainteresowani spod tagów: #szkolenia #biznes #ekonomia „StrategIZE” jest grą decyzyjną dotyczącą planowania strategicznego. Gracze, wcielając się w rolę zewnętrznych konsultantów, przeprowadzają proces planowania i wdrażania strategii w średniej wielkości firmie produkcyjnej. Proces decyzyjny odbywa się w ramach zespołów, na które prowadzący dzieli grupę uczestników przed rozpoczęciem rozgrywki. Zaimplementowane w grze pojęcia i modele, odnoszące się do formułowania i wdrażania strategii w organizacji, w przystępny sposób przybliżają realia tego procesu.
Naturalnymi odbiorcami gry są wszystkie osoby zainteresowane tematyką planowania strategicznego. To zarówno praktycy, jak i teoretycy: trenerzy, menedżerowie i wykładowcy. Gra umożliwia naukę procesu planowania i wdrażania strategii, ale także strukturyzuje i poszerza dotychczas posiadaną wiedzę.
Gra jest nowa, zafoliowana. Wartość w sumie dość spora bo ok 400zł.
Odbiór osobisty w KRK lub wysyłka na koszt wygrywającego.
Nie będzie żadnego losowania. Kto zainteresowany grą pod wpisem umieszcza zdjęcie ładnej dziewczyny. Osoba, która zamieści najładniejszą według mnie fotkę wygrywa.
#zadarmo