Śmiać mi sie z was chce…

Śmiać mi sie z was chce prywaciarze. Wystarczyło zakłócić płynność finansową przez tydzień i wasze działalności sypią jak domki w Afganistanie.

Coście głąby zrobili z zarobionymi pieniedzmi? Gdzie wasza poduszka finansowa? Zamiast zapewnić sobie jakieś oszczedności wydawaliscie hajs na głupoty. Kiedy ja dywersyfikowałem źródła dochodu i wchodziłem w nowe branże wy braliście panamery w leasing, kiedy ja inwestowałem i kupowałem do zakładu nowe maszyny, wy śmialiście sie ze mnie i jeżdziliscie do Dubaju. Dziś ja przyjmuje nowych pracowników a wy płaczecie w telewizji „ej mateusz no wez pomusz”. Nawet mi was kurwa nie żal. Jeśli tam ma wyglądać polski sektor prywatny to niech lepiej upadnie on w pizdu. Tacy jak ja albo moj kuzun @dopeboiYSL, chętnie wykupimy za grosze wasze dziadowizny od syndyka. To my podniesiemy ten kraj z kolan i zbudujemy nową, silną Polską, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę, a nie januszy z wąsem, którzy nie potrafili odłożyć kilkudziesieciu tysiecy zlotych na czarną godzinę. Pluje wam w ryj nieudacznicy. To przez was ten kraj tonie.

Dobra, musze kończyć. Śpieszymy się. Jedziemy na kolejną licytację. Właśnie komornik sprzedaje kolejnego januszexa.

#pokazauto #chwalesie #samochody #motoryzacja #wlasnadzialalnosc #biznes #gospodarka #ekonomia #polska #koronawirus #zegarki #watchboners #bentley