Sytuacja na wrocławskim rynku…

Sytuacja na wrocławskim rynku wynajmu nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak dobra. Wynajem jest tani jak barszcz i młodzi mogą przebierać w tysiącach ofert.

Właśnie podnająłem swój pierwszy w życiu apartament. Ekskluzywne osiedle Nowe Miasto Jagodno w na wrocławskim Jagodnie, prawie 25 metrów kwadratowych z bezpłatnym dostępem do windy i klatki schodowej. Za osiedlem piękne pola i buspas. Mamy też publiczne przedszkole, a developer buduje już następne 50 bloków obok.
Zawsze będę pamiętał ile zapłaciłem za tą okazję, 4000zł kaucji plus 2500zł czynszu i do tego czynsz do spółdzielni i media. Jestem mega zadowolony bo zamknełem się w ustalonym budźecie i zostało jeszcze trochę na bilet MPK. Oczywiscie VW w pięknym zielonym lakierze aby dobrze komponowało się z moim stylem życia. Dziewczyna chce zakupić meble w stylu skandynawskim. W domu są białe sciany, białe meble i dużo paneli. Blaty z laminatu z IKEI.
Jesteśmy na etapie wprowadzania sie. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale ja już oddycham z ulgą. Spełniłem się jako chłopak i wrocławianin. Dzięki mojej ciezkiej pracy zapewniłem nam godne warunki do życia. To fajnie, że dzieki polityce prowadzonej przez Sutryka, nawet taka para jak nasza, może tanio wynająć własne lokum, bez potrzeby opuszczania wspaniałego miasta.

Generalnie we Wrocławiu żyje się coraz lepiej, przybywa nam linii tramwajowych i ludzie nie wstydzą się już kupić różę od cygana na rynku. A za rok, jak bozia dopomoże będą plany na tramwaj na Jagodno, po drugiej strony ulicy przystanek. Już tylko za 8 lat, skończą linię pod moje wynajmowane mieszkanie.
#pokazauto #bmw #chwalesie #polskiedomy #jebacbiede #nieruchomosci #wroclaw #ekonomia #gospodarka #polska #deweloperka #motoryzacja #pasta #wynajem